Zapoznaj się dokładnie z informacjami poniżej dot. zdjęć! Przyłóż się do tego zadania, ze względu iż przesłane zdjęcia będą publikowane w naszych kanałach social media!

Aby móc zacząć właściwy etap CASTINGU OPEN oraz PREELIMINACJI i tym samym wyłonić ćwierćfinalistki konkursu potrzebujemy Waszych zdjęć! Przy okazji zweryfikujemy Wasze daty urodzenia oraz miejscowości / województwo.

Miejscowość i województwo już będzie z Wami do końca. Bardziej sugerujemy podawanie SKĄD POCHODZICIE, SKĄD JESTEŚCIE, gdzie Was znają.

Powyżej macie przykładowe zdjęcia jakie od Was oczekujemy!
– zdjęcia wskazane amatorskie, zrobione mogą być telefonem, byle wyraźne, przedstawiające Was (nie oczekujemy i w sumie nie chcemy byście teraz szukały fotografów itp, te zdjęcia robicie same) 🙂
– nie zasłaniacie się telefonami na twarzy, nie patrzycie w dół, ma być widoczna normalnie twarz
– możecie wykonać je na zewnątrz lub w domu, od Was to zależy
– na zdęciach jesteście TYLKO WY, a nie osoby trzecie
– nie nakładajcie na zdjęcia żadnych filtrów

tutaj możesz sprawdzić wstępny harmonogram konkursu


CASTING OPEN 2024

Dane personalne i kontaktowe

Chcesz spełnić swoje marzenia i zdobyć koronę najpiękniejszej Polki? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i wystąpić na scenie? Zapraszamy! By wziąć udział w dalszych etapach konkursu wypełnij ankietę i wyślij wymagane zdjęcia!


Twoje zdjęcia

Prześlij zdjęcie zgodnie z wytycznymi przekazanymi powyżej! UWAGA – zdęcie będzie publikowane, więc przyłóż się do jego wykonania! Prześlij takie, które przedstawi się w pozytywny sposób.

UWAGA: Jeśli masz problem z załączeniem zdjęć, prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie jest w pełni funkcjonalna. Skorzystaj z przeglądarki na komputerze lub spróbuj użyć na telefonie Chrome, Safari, Opera lub Firefox.


Akceptacja warunków i zgody prawne

Przesyłając zdjęcia zaakceptuj poniższe zgody. Są one wymagane przez obowiązujące w Polsce prawo lub do przeprowadzenia rekrutacji.