Konkurs Polska Miss oparty jest o nowoczesną formułę wyboru najpiękniejszej Polki. Jego innowacyjna forma ma za zadanie zapewnić niesamowitą przygodę, pełną wrażeń i wspomnień, możliwość rozwoju kariery, a przede wszystkim wsparcie oraz pomoc w promocji i zaistnieniu w mediach. Wyróżnia go wyjątkowy zespół organizatorów z wieloletnim doświadczeniem na rynku, przy współudziale topowych agencji modelek, fotografów, choreografów oraz kreatorów mody.

Polska Miss jest czymś nowym, powstał na bazie regionalnych konkursów piękności. Zadaniem kandydatek będzie między innymi dbanie o wizerunek i promocję firm partnerskich. Daje to możliwość doskonalenia umiejętności personal brandingu i budowania jeszcze większej pewności siebie.

Konkurs wieńczy uroczysta gala finałowa z bardzo wartościowymi nagrodami i promocją medialną, którą uświetnią wspaniali artyści.

Jeśli myślisz o udziale w konkursie i właśnie to czytasz, to jesteś o krok bliżej do odniesienia sukcesu. Wyślij zgłoszenie — to właśnie na Ciebie może czekać korona Najpiękniejszej Polki!