Polana Jakuszycka DCS głównym partnerem konkursu

#NaPolanie to także miejsce rekreacji dla mieszkańców Dolnego Śląska oraz gości regionu.

Bez względu na to, czy chcesz spędzić u nich kilka godzin, czy chcesz korzystać z piękna gór dłużej, #NaPolanie niczego Ci nie zabraknie.

Polana Jakuszycka, przy Szklarskiej Porębie na Dolnym Ślaśku jest od dawna mekką biegaczy narciarskich. Tam od lat organizowany jest Bieg Piastów.

80 km tras biegowych i biathlonowych, strzelnica, boisko piłkarskie, bieżnia lekkoatletyczna, rolkostrada, ściany wspinaczkowe, które zimą będą mogły być pokryte także lodem, sala gimnastyczna, 2 siłownie z systemem hipoksji oraz górka rowerowa i 200 miejsc noclegowych i postojowych na parkingu podziemnym.

Chętni mogą potrenować na specjalnych symulatorach, które mają imitować warunki, w jakich na co dzień trenowali Justyna Kowalczyk czy Kamil Stoch.

Nowe centrum zostało pomyślane tak, aby można było dojechać w góry komunikacją zbiorową, Centrum powstało przy samych torach a peron Kolejowy jest jego częścią.

Dolnośląskie Centrum Sportu to największa tego typu inwestycja samorządu województwa Dolnośląskiego w historii. Budowa tego ośrodka kosztowała ponad 200 mln zł.

FB: fb.com/polanajakuszycka
IG: instagram.com/polanajakuszyckadcs
WWW: https://polanajakuszycka.pl

Podobne wpisy